RegisterRemind My Password
Sign in
Reservation
Please chose adult.
Tükendi

Uçaklı Karadeniz Turu 3 | Ayder ve Uzungöl Yaylası, Trabzon, Gümüşhane, Rize

( )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
 • Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
 • Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.
 • Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.
* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
08503046626
 
bilgi@huzurluseyahat.com

Karadeniz Turu

Trabzon - Maçka - Gümüşhane - Zigana - Uzungöl Yaylası - Rize - Ayder Yaylası

1.Day

İstanbul kiss Trabzon broken heart Maçka, Zigana Yaylası

İstanbul Yeni Havalimanı İç Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu "THY” bankosunda saat 05.30’da buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK280 seferiyle 07.15’te Trabzon’a uçuyoruz. Varış: 08.50. Varışın ardından özel aracımız ile Trabzon gezimize Ayasofya Camisi ve Müzesi, Atatürk Köşkü ve Gülbahar Hatun Külliyesi ziyaretleri ile başlıyoruz. Şehir turu ve alışveriş için serbest zaman sonrası. Maçka İlçesi Altındere Milli Parkı’na hareket ediyoruz (47 km). Coşandere’nin can verdiği park alanı içinden minibüsler ile Sümela Manastırı’na çıkacağımız en yakın noktaya ulaşmayı müteakip ağaçların arasından geçerek kartal yuvası konumundaki tarihi Manastıra ulaşıyoruz. Bilgilendirme ve fotoğraf molası sonrası Zigana Yaylasında konaklayacağımız otelimize hareket ediyoruz (49 km). Hamsiköy’de bir mola verip, yemyeşil yamaçları panoramik olarak fotoğraf çekme imkanı sonrasında yayla otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Zitaş Zigana Yaylakent Tesisleri vb

2.Day

Zigana Yaylası broken heart Gümüşhane broken heart Uzungöl Yaylası

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Zigana Dağları’ndan Gümüşhane’ye geçiyoruz (82 km). Burada Tarihi Süleymaniye Camisi ziyareti, şehir turu ve alışveriş için serbest zamanın ardından Karaca Mağarası’na çıkarak (19 km) yeraltındaki eşsiz güzellikleri görüyoruz. Dönüşte yörenin meşhur pestil ve köme’lerinden almak üzere mola veriyoruz. Sürmene, Of, Çaykara üzerinden dere boyunu takip ederek, Uzungöl Yaylası'na hareket ediyoruz (184 km). Seyir esnasında vereceğimiz fotoğraf molaları sayesinde yeşilin her çeşidini görebileceğimiz bir yolculuktan sonra Karadeniz’in simgelerinden 1050 metre yükseklikteki Uzungöl Yaylası’nın güzelliklerinin seyrini müteakip akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Fettahoğlu (Grand Sis) Otel vb.

3.Day

Uzungöl Yaylası broken heart Rize broken heart Ayder Yaylası

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Çaykara, Of, Rize (70 km) üzerinden kaplıca yaylası olarak da bilinen Karadeniz’in en güzel yaylası 1650 metre yükseklikteki Ayder Yaylası’na doğru yola çıkıyoruz (85 km). Yol üzerinde çay’ın nasıl imal edildiğini görmek ve bilgi almak için Çay Fabrikası ve Rize Bezi Fabrikası gezisinin ardından Rize ve Çamlı Hemşin üzerinden Ayder’e ulaşıyoruz. Panoramik Yayla gezisini müteakip akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Haşimoğlu Otel vb.

4.Day

Ayder Yaylası broken heart Rize kiss İstanbul

Otelde alacağımız geç kahvaltının ardından yayla gezisi için serbest zamanı müteakip 12.00’de odalarımızı boşaltarak istemesekte Ayder’in güzelliklerine veda ediyoruz. Dönüş yolculuğumuzda dere boyu üzerindeki tarihi köprüler, yüksek salıncak, zipline aktiviteleri ve yemek için serbest zaman sonrası en geç 17.00’de Rize Havalimanı'na hareket ediyoruz (52 km). Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK2541 seferi ile saat 20.05'te İstanbul Havalimanı'na uçuyoruz. Varış: 22.10.

 • THY ile İstanbul / Trabzon - Rize / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • 3 gece yayla otellerinde konaklama
 • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri 
 • Klimalı otobüs ve midibüslerle ulaşım hizmetleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • KDV
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan kapalı içecekler
 • Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Sümela Manastırı için Müze Kart geçerlidir.)
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Deniz ile yayla arasındaki dinlenme farkını, yaşayınca hissedeceksiniz.

Alışılmışın dışında, farklı bir gezi programı ile  huzurlu bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

 

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

Print The Page Content
Save as PDF