RegisterRemind My Password
Sign in
Tüm Yorumlar
Yorum Yap
Comment
Tags
Fatma TÜRK
19.07.2020
Özbekistan turlariniza HİVE yi de ekleyebiliriz ne guzel olur.Biz de düşünüyoruz Özbekistan ziyareti ama gitmişken Hive yi görmeden donmek istemiyoruz.
Ahmet Saraç
24.02.2020
Allah sizlerden razı olsun hayatımın en güzel 4 gününü geçirdiğimiz kudus turunda başta kafile başkanımız müstesna insan arif bey ve tur rehberimiz ayaklı tarih muhammet bey olmak uzere tüm emeği geçen burak tura ailesine ve tura katılan arkadaşlara sonsuz şükranlarımı sunar allaha emanet kalın selamlar
Ümit Yıldız
23.02.2020
18-21 Şubat Kudüs turuna katıldık. Her şey beklentilerin üstünde harika bir gezi oldu. Başta bizlere her şeyin en iyisini vermeye çalışan ve güler yüzünü hiç eksiltmeyen Burak Tur görevlisi Arif Cebeci'ye ve Kudüs'teki rehberimiz Muhammed beye çok teşekkür ederim. Harika bir gezi oldu
Nesibe Saraç
22.02.2020
18 Şubat Kudüs Turumuz çok güzel geçti. Emeği geçen Arif beye rehberimiz Muhammed beye ve turdaki arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Harika bir 3 gün geçirdik Allah hepinizden razı olsun bir daha ki turlarda görüşmek üzere.
Mesut Arıöz
11.02.2020
21-24 Ocak tarihlerinde ailece gerçekleştirdiğimiz Kudüs turu sorunsuz ve beklentimiz dahilinde gerçekleşti.Tur esnasında bize rehberlik eden samimi ve güler yüzü ile bizi karşılayan ve ilgilenen Ahmet Şeker bey nezdinde tur şirketine teşekkür ederiz,tur süresince bölge hakkında bize rehberlik eden bilgili ve donanım ile bilgi aktarımında bulunan gezi rehberimiz Muhammed beyede teşekkür ederiz.İnşallah Balkan ve Umre turları da nasip olur..
Hüseyin Kılıç
02.02.2020
3 kişilik ailemle Fas-Endülüs Turuna katıldım. İkinci Hasan Camii ziyaretimizde maalesef camiinin içini göremedik, bu konuda Fas’ın yerel nedenler sebebiyle camiyi namaz vakitleri dışında kapattığını öğrendik ancak namaz vaktine uygun şekilde ayarlanması ve içerisinin de ziyaret edilmesini isterdik. Marakeşteki Ryad Mogador Kasbah Otel maalesef çok kötü ve pisti. Yastık kılıfları ve çarşaflar değiştirilmemişti. Kıyamet meydanında verilen süre yalnızca 2 saatti, meydan daha yeni kurulmaya başlamıştı, hareketlilik daha başlamadan verilen bu sürede yöresel yemek mi yiyelim, etraftaki eğlenceyi mi izleyelim, alışveriş mi yapalım ? Bu iki saate hiçbirini sığdıramadık, Fas’a kadar gittik lakin bu süre çok yetersizdi. Otele erkenden (saat19’da) girmektense Kıyamet Meydanına daha çok vakit verilsin isterdik. Mevaradaki havuzun başında bir saat vakit geçirilmesi,rehberimizin konuyla alakasız konuşmalarıyla oyalandırılmak gereksiz ve boş vakit harcamamıza neden oldu. Fas’taki rehberimizden biz ailece memnun kalmadık. İspanya Gıranada’da bizlerin isteği üzerine ekstra Flamengo gösterisi talebinde bulunduk, ancak memnun kalmadık. (Zaten tura ait bir program değildi.) Turumuzun diğer adımlarından çok memnun kaldık, doya doya mutlulukla geçirdiğimiz bir gezi oldu. El Hamza Saayı, Real AlKasr, Kurtuba Ulu Camii, Atlas Okyanusundan İspanya’ya geçişimiz, İspanya sahillerinden Cebelitarık’ı seyrimiz hepsi harikaydı. Gezimizin genelinden çok memnun ayrıldık ancak yukarda belirttiğimiz olumsuzluklar gezimizin ilk kısımlarında bizi çok rahatsız etmişti, bu olumsuz eleştirilerimizin dikkate alınıp düzeltilmesinin diğer turlarda memnuniyeti artıracağını düşünüyoruz. İspanya’daki Rehberimiz Selahattin Bey ve Tur Sorumlumuz Arif Bey bize her konuda yardımcı oldular, ailece çok memnunduk, naif yaklaşımları ve emekleri için çok teşekkür ederiz. (Acente Notu: Marakeş'te 4* Ryad Mogador Kasbah Hotel yıllardır kullandığımız ve şikayet almadığımız bir oteldir. Kalitelerinin bozulduğunu duymak bizi üzmüştür. Bir daha bu otel ile çalışmama kararı aldığımızı bildirmek isteriz.)
Kadriye Dilben
01.02.2020
Ekim 2019’da çok iyi organize edilmiş olan Orta Avrupa turuna katıldım. Prag, Viyana ve Bratislava güzel şehirlerdi ama bana göre asıl tur Macaristan’a giriş ile başladı. Macaristan ve Osmanlı tarihinde büyük bir önem taşıyan Tuna nehri kıyısında yer alan Estergon Kalesi görülmeye değer. Zigetvar, Pecs ve Mohaç şehrilerini tarih kitaplarında okuyup unutmuştum Burak Tur sayesinde bilgilerim tazelendi ve emin olun yeni bilgiler eklendi. Tuna Nehri’nin incisi Budapeşte gördüğüm en zarif şehirler arasında. Köprüleri, göz alıcı mimarisi ve yeşil tepeleri ile kendini hayran bırakıyor. Anlatımı ile tura zenginlik katan rehberimiz Ramazan Bey’e ve ilgili tur liderimiz Ferit Bey’e çok teşekkür ediyorum. Eğer Viyana şehrinde kalma süresini 2 güne çıkarıp geziye Schönbrunn Sarayını da eklersiniz bir başka Orta Avrupa turunda tekrar görüşürüz.
Kadriye Dilben
01.02.2020
Ocak 2020’de Fas-İspanya Endülüs turuna katıldım. Fas kültürü, yemekleri, rehberimizin tavır, tutum ve üslubu maalesef bana hitap etmedi. Tura katılmamdaki asıl sebep olan Endülüs ise muhteşemdi. Cebelitarık Boğazı'ndan İspanya’ya geçmek olağanüstü bir deneyimdi. İspanya’nın en kültürel şehri olarak neden Sevilla’nın gösterildiğini şimdi çok iyi anlıyorum. Şehir hem geçmiş dönem izlerini devam ettiriyor hem de Avrupa’nın gelişmiş şehirlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Dünyada halen kullanılan en eski kraliyet sarayı olma özelliğini taşıyan Alkazar Sarayı ise kendine hayran bıraktı. Cordoba’da bulunan ihtişamlı Kurtuba Ulu Cami ve Granada’da bulunan islam sanatı açısından büyük bir gurur kaynağı teşkil eden Elhamra Sarayı ziyaret ettiğimiz eşsiz yerler arasındaydı. Rehberimiz Selahattin Bey sıcakkanlı, samimi, esprili ve muazzam bilgi birikimine sahip bir insandı. İspanya’nın tarih, coğrafya, ekonomi ve kültürü hakkında çok güzel bilgilendirmelerde bulundu. Emeği için çok teşekkür ediyorum. Tur liderimiz Arif Bey ise her zaman olduğu gibi güler yüzlü, ilgili ve sabırlıydı. Yine aynı ekiple Büyük İspanya turuna katılma dileği ile tekrar teşekkürler!!!
Filiz Çekin
01.02.2020
Elhamdülillah çok güzel bir yolculuktu. Gönlüme Kudüs aşkı düştü diyebilirim. Emek veren herkesten Allah razı olsun
Sena Başaran
01.02.2020
Fas-İspanya Endülüs turu her anını ayrı mutlulukla yaşadığım bir seyahat oldu. Organizasyonu çok güzel yöneten ve bize yardımcı olan Arif Bey’e ve İspanya’da sadece tarihi değil günümüzle ilgili verdiği bilgilerle o coğrafya hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan Selahattin Bey’e çokça teşekkürler..
Elvan Hacıbektaşoğlu
31.01.2020
Güzel bir umre oldu. İlgi alaka çok iyiydi, kaldığımız yerlerin kutsal mekanlara yakınlığı çok iyiydi hemen dibimizdeydi mekanlar. Özel araçlarla çok rahat bit şekilde gezdik. Tavsiye ederim. Konumu kabeye çok yakın, temiz ferah, çalışanlar kibar ve ilgili, yemekler muhteşem. Gönül rahatlığıyla herkese öneririm.
Fatih
31.01.2020
Allah razı olsun hakkını verdi biz de ilgilenen Halit hoca ve Mustafa hoca işinin ehli tavsiye ederim tek kelimeyle mükemmel umre