RegisterRemind My Password
Sign in
Tüm Yorumlar
Yorum Yap
Comment
Tags
HÜSEYİN AYCAN
21.05.2019
Hollandadan Ramazan Kudüs programına katıldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. özellikle Tur liderimiz Emrullah bey ve Rehberimiz Muhammed beye teşekkür ederim.
Hüseyin Kaya
09.05.2019
26 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşen Hindistan 2 turuna eşim ile birlikte katıldım. Başta tur rehberimiz Ferit Şeker beye ve yerel rehber Ahmet Kureyşi beye çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok zorlu bir coğrafyada harika bir organizasyona imza attılar. Turumuzda baştan sona güleryüz gördüğümüz gibi beklediğimizin üstünde bir hizmet gördüğümüzü rahatlıkla ifade edebiliriz. Hindistan hakkında yazılan tüm olumsuzluklara rağmen tüm arkadaşlara katılmayı şiddetle tavsiye ederim. Harika bir deneyim olduğunu göreceksiniz. ÖNERİLERİM; Grubumuzdaki arkadaşlarda gözlemlediğim kadarı ile Hindistan'a kadar gidip Ganj nehrini görememek ve Delhi'deki "Kırmızı Kale"nin gezilememesi de hayal kırıklığı oluşturdu. Elbette coğrafya çok çetin, trafik bir kâbus. Bu nedenle, türbe gezmeye doyan katılımcıların rağbetlerinin de olmadığını gözlemleyerek turun 5. günü Ajmer'e yapılan türbe gezisinin programdan çıkartılarak bunun yerine, ganj nehri programı, Kırmızı Kale gezisi ve önünden geçip göremediğimiz Cihan Şah Türbesi'nin ziyaretinin (en azından nadide bir sanat eseri olduğunu gezimize katılan tarih profösörü Kazım Ceylan bey söyledi) programınıza eklenmesini bir dost ve kardeşiniz olarak teklif ederim. Saygılarımla. Av.Hüseyin KAYA
İbrahim Yılmazer
26.04.2019
Büyük Balkan Seyahatini Buraktur ile çok güzel bir şekilde tamamlamak nasip oldu. Gerçekten tüm gezi boyunca firma görevlisi Arif bey ve rehber Orhan bey çok mükemmel hizmet sundular. Konakladığımız oteller ve yemek yediğimiz yerler çok temiz ve kaliteli idi. Gezi sırasında Balkanlarda İslam ve Türk eserleri Ve doğal güzellikleri görüp tanıma zevkini tattım. Netice olarak Buraktura aldığı para helal olsun diyorum ve tavsiye ediyorum.
Hasan Furkan Emiralioğlu
24.04.2019
15-22 Nisan tarihleri arasında İran gezisine katıldım. Açık şekilde söylüyorum beklentilerimin çok üzerinde şeyler veren İranı; Murat Abimle, Hüseyin Abimle, Reza Kardeşimle gezmek süper bir deneyim oldu. Bir hafta sürede ancak bu kadar sevebilirdim bu insanları. Hepsi harika insanlardı. Gezi de çok güzeldi. Herşey için teşekkürler.
Handan-Ahmet Arpacı
09.04.2019
8-18 Mart tarihleri arasında Orta Asya turuna(Özbekistan-Tacikistan) katıldık. Tüm detaylar incelikle düşünülmüştü. Turdan çok memnun kaldık. Emeği geçenlere teşekkür eder, bu beldelere gitmek isteyenlere Burak Tur’u tavsiye ederiz.
Mehmet Kuşulay
28.03.2019
Merhaba, Burak Tur'la 10-13 Mart tarihleri arasında Orta Avrupa'yı gezme fırsatı buldum.Bu süre içerisinde Dini hassasiyetlerinden,ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.Yeni turlarda tek tercih edeceğim firma Burak Tur.
Elif Oktay
24.03.2019
Burak Turla 20-23 mart Kudüs Turuna katildik. Tur lideri Murat Bey ve Rehberimiz Izzettin beye Kendim ve Ailem icin cok tesekkur ediyoruz,Allah Razi olsun. 4 gun boyunca bizleri cok guzel bir sekilde gezdiren Murat beye , mekanlari ,olaylari ve peygamberleri ayetlerle,hadislerle ve aciklamalariyla bize anlatan Izzettin beye ,soforumuze tesekkur ederiz.Allah C.C. isteyen tum Muslimanlara ziyareti nasip etmesini,bizlere de tekrar gorebilmeyi nasip etsin.Allahu Teala Filistinli kardeslerimizin bu zulumden en kisa ve en hayirli sekilde kurtarmasini diliyoruz,biz inaniyoruz ki Rabbimizin Vadi gerceklesecek ve kardeslerimiz feraha kavusacaktir,bu kardeslerimiz bizim ulkemizi cok seviyor,bizde onlari cok seviyoruz ,en kisa surede tekrar Inssllah gorusmek uzere.
Filiz Selman
24.03.2019
Selamün aleyküm İlk defa katıldığımız Kudüs turunda bize o manevi iklimi yaşatan Burak tura çok teşekkür ederiz. Ekip liderimiz Murat Beye nezaketi ve ilgisi için rehberimiz İzzettin Beye de bize yaşattığı manevi güzellikler için çok teşekkür ederiz. Yeni turlarda görüşmek üzere
Funda Pehlivan
21.03.2019
Mart 2019 Orta Asya Turu ile Bizi bu güzel beldelere götüren oradaki manevi iklimi görmemize vesile olan Ahmet Şeker bey ve oradaki rehberimiz Şeref Bey e teşekkürler. Burak tur olarak ilk seyahatim ve herşey çok güzel ayarlanmıştı programda hiç boşluk yoktu dolu dolu geçti elhamdulillah. Yılların birikimi ile olmamış denecek hiçbirsey bırakılmamış aksine Burak tur ile tekrar gitmek nasip olur inşaAllah diye düşünebildiğiniz bir tur programı hazırlanmış.Emeği geçenlerden Allah razı olsun inşaAllah
Ahmet Özen
20.03.2019
buraktur la 5.yurtdışı seyehatimi özbekistana yaptık.daha önceki turlar gibi son derece verimli geçti.çok memnun kaldım.rehberlik konaklama ve Ahmet Şeker beyinilgi ve alakası ayrıca şeref beyin rehberliğinden çok memnun kaldım.mükemmel bir organizasyon oldu .yeni turlarda buluşmak dileğiyle.
Hatice KARA ÇUKUROVA
20.03.2019
Özbekistan gezinize katıldım , çok memnun kaldım, inşaallah diğer gezilerinizde görüşmek üzere , başarılar dilerim
Pınar Üşümez
19.03.2019
Esselamu aleyküm. Orta Asya Turundan henüz dönmüşken ayağımızın tozu ile hemen yorumlarımızı yazalım inşaAllah; Öncelikle Burak Tur'a bu güzel yerlere ve manevi atmosferleri bol olan, müslüman kardeşlerimizle bolca selamlaşacağımız yerlere düzenledikleri mükemmel organizasyonlar için teşekkür ederim. Yurt dışına 2 kere başka firmalarla da gittim fakat Burak Tur un yanından bile geçemezler gerek organizasyon gerek namaz vakti ve abdest alma yeri ve gerek lokanta ayarlama konusunda. Kısacası Burak Tur u çok başarılı buluyorum MaşaAlllah. Tacikistan ve Özbekistan ise zaten bizden bir parça, oralarda gezinirken yörük olmamız sebebi ile dedeme benzeyen bir çok dedeler gördüm ve etobur olmamın sebebini de daha iyi anladım :) çünkü çorbalarında ve salatalarında da et kullanıyorlar ve çok et yiyorlar, üstelik de etleri çok lezzetli, sırf somsa denilen ve içinde kuzu dana eti olan böreği yemek için bile gidilebilecek bir ülke Özbekistan. Hem Tacikistan hem Özbekistan tarihi camileri, manevi büyükleri, estetik tarihi eserleri, bakınca kendinizi tarifsiz yerlerde hissedeceğiniz koskoca çinili tarihi eserleri, tertemiz sokakları, sürekli selam veren, hiç tereddüt etmeden size evinin kapılarını açan içten samimi insanları ile mükemmel yerler. Herkese gitmesini tavsiye ederim ve belki somsa yemek için tekrar giderim ilerde :) Bu arada kuru kayısısı mükemmel, giderseniz almadan dönmemenizi tavsiye ederim, 2 kilo almıştım, tüm valizimi kuru kayısıyla doldurmadığıma pişman oldum :) Tekrar selam eder, herkese bol Burak Tur lu, huzurlu seyahatler dilerim....
Toplam Yorum : 15