RegisterRemind My Password
Sign in
Reservation
Please chose adult.
Tükendi

Uçaklı Karadeniz Turu

( )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
 • Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
 • Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.
 • Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.
* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
08503046626
 
bilgi@huzurluseyahat.com

Karadeniz Turu

Trabzon - Kayabaşı Yaylası - Maçka - Gümüşhane - Zigana - Uzungöl Yaylası - Rize - Ayder Yaylası

1.Day

İstanbul kiss Trabzon broken heart Kayabaşı Yaylası

İstanbul S. Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu "Pegasus HY" bankosunda saat 04.30'da buluşuyoruz. Check-ın işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları'nın PC2812 seferiyle 06.00'da Trabzon'a uçuyoruz. Varış: 07.40. Varışın ardından özel aracımız ile Trabzon gezimize Ayasofya Camisi ve Müzesi, Atatürk Köşkü ve Gülbahar Hatun Külliyesi ziyaretleri ile başlıyoruz. Ardından Akçaabat üzerinden 1800 metre yükseklikteki Kayabaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Konaklayacağımız otele yerleşmenin ardından yayla gezisini müteakip akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yaylakent Tesisleri vb.

2.Day

Kayabaşı Yaylası broken heart Maçka broken heart Gümüşhane broken heart Zigana Yaylası

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Maçka’ya hareket  ediyoruz. Zigana Dağları'ndan  Gümüşhane’ye geçiyoruz. Burada Tarihi Süleymaniye Camisi ziyareti, şehir turu ve alış veriş için serbest zamanın ardından Karaca Mağarası'na çıkarak yeraltındaki eşsiz güzellikleri görüyoruz. Dönüşte Hamsiköy’de bir mola verip, yemyeşil yamaçları panoramik olarak fotoğraf çekme imkanı sonrasında konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Zitaş Zigana Yaylakent Tesisleri vb.

3.Day

Zigana Yaylası broken heart Uzungöl Yaylası

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Solaklı Deresi'ni takip ederek, Uzungöl Yaylası'na hareket ediyoruz. Seyir esnasında vereceğimiz fotoğraf molaları sayesinde yeşilin her çeşidini görebileceğimiz bir yolculuktan sonra Karadeniz’in simgelerinden 1050 metre yükseklikteki Uzungöl Yaylası’nın güzelliklerinin seyrini müteakip akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Fettahoğlu (Grand Sis) Otel vb.

4.Day

Uzungöl Yaylası broken heart Rize - Ayder Yaylası

Otelde alacağımız kahvaltının ardından TrabzonOfÇaykara üzerinden kaplıca yaylası olarak da bilinen Karadeniz’in en güzel yaylası 1650 metre yükseklikteki Ayder Yaylası’na doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde çay’ın nasıl imal edildiğini görmek ve bilgi almak için Çay Fabrikası ve Rize Bezi Fabrikası gezisinin ardından Rize ve Çamlı Hemşin üzerinden Ayder'e ulaşıyoruz. Ayder Yaylası gezisini müteakip akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Haşimoğlu Otel vb.

5.Day

Ayder Yaylası broken heart Trabzon kiss İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından yayla gezisi için serbest zamanı müteakip Trabzon'a hareket ediyoruz. Şehir turu ve alışveriş için serbest zaman sonrası dönüş yolculuğumuz için Trabzon Havalimanı'na hareket ediyoruz. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları'nın PC2819 seferi ile saat 20.50'de İstanbul S. Gökçen Havalimanı'na uçuyoruz. Varış: 22.35.

 • Pegasus HY ile İstanbul S. Gökçen / Trabzon / İstanbul S. Gökçen gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • 4 gece yayla otellerinde konaklama
 • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri 
 • Klimalı otobüs ve midibüslerle ulaşım hizmetleri
 • Programda belirtilen müze, ören yeri, mağara giriş ücretleri ve çevre gezileri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • KDV
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan kapalı içecekler
 • Pandemi sebebiyle sonradan doğabilecek harici masraflar
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Deniz ile yayla arasındaki dinlenme farkını, yaşayınca hissedeceksiniz.

Alışılmışın dışında, farklı bir gezi programı ile  huzurlu bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

 

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

Print The Page Content
Save as PDF