RegisterRemind My Password
Sign in
Reservation
Please chose adult.
Tükendi

Otobüslü Kuzey İtalya, Bulgaristan, Sırbistan, Slovenya Turu

( 4 ÜLKE )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • Tüm turlarımızda seyahat belgenizin (pasaport vb.) en az 6 ay (tur dönüş tarihinden itibaren) geçerlilik süresi olması gerekmektedir.
* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
08503046626
 
bilgi@huzurluseyahat.com

Otobüslü Kuzey İtalya, Bulgaristan, Sırbistan, Slovenya Turu

Belgrad, Venedik, Floransa, Pisa, Verona, Garda Gölü, Sirmione, Milano, Como Gölü, Ljubljana, Sofya

1.Day

Buluşma ve Yola Çıkış – İstanbul broken heart

Gezimizin ilk günü, 21:00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30'da Mecidiyeköy Migros Önü ve 22:00'da Bakırköy İncirli Ömür Plaza önünden Kapıkule Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz.

2.Day

İstanbul broken heart Sofya broken heart Belgrad

Kapıkule’ye varışta gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’ın başkenti Sofya civarında sabah kahvaltısı molasını veriyoruz ve öğle saatleri civarında Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a varışımızı takiben şehir turumuzda Kale Meydanı, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde.

3.Day

Belgrad broken heart Venedik broken heart Lido di Jesolo

Otelde alacağımız kahvaltının ardından İtalya’nın Venedik şehrine hareket ediyoruz. Yaklaşık 10 saatlik bir yolculuğun ardından akşam yemeği sonrası konaklama Venedik’in yazlığı Lido di Jesolo’daki otelimizde.

4.Day

Lido di Jesolo broken heart Venedik broken heart Lido di Jesolo

Otelde alacağımız kahvaltının ardından kanallar şehri Venedik’e hareket ediyoruz. Varışı takiben yapılacak olan panoramik Venedik şehir turunda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü Dükler Sarayı, Büyük Kanal, İç Çekme Köprüsü, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun akabinde Venedik’in sembolü olan Gondol Turu’nun ardından serbest zamanı müteakip akşam yemeği sonrası konaklama Lido di Jesolo’daki otelimizde.

5.Day

Lido di Jesolo broken heart Floransa broken heart Pisa broken heart Lido di Jesolo

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Toscana Bölgesi’nin ve rönesansın başkenti olan Floransa’ya hareket ediyoruz. Şehre varışın ardından yapılacak panoramik şehir turumuzda, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Duomo Kilisesi (Santa Maria del Fiore) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası Ortaçağ’da İtalya’nın dört büyük liman şehirlerinden biri olan Pisa, Dünya’nın her köşesinde bilinen ve göreni şaşkınlığa sevk eden eğik çan kulesiyle sizi karşılıyor. Piazza dei Miracoli, yani Mucizeler Meydanında Santa Maria Assunta kilisesi ve Vaftizhane de görülecektir. Eğik kuleye destek olurken çekilen fotoğraflar ve yapılabilecek hediyelik eşya alışverişinden sonra otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği sonrası konaklama Lido di Jesolo’daki otelimizde.

6.Day

Lido di Jesolo broken heart Verona broken heart Garda Gölü broken heart Sirmione broken heart Lido di Jesolo

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Kuzey İtalya’nın en güzel şehirlerinden olan Verona şehrini ve hemen yanıbaşındaki İtalya’nın diğer bir yazlık bölgesi olan Garda Gölü ve gölün içinde yarımada olan Sirmione Kasabası’nı ziyaret edeceğiz. Shakespeare tarafından 15. yüzyılda kaleme alınan 2 genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri olan Verona gezimizde Juliet’in Evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği, milattan sonra 30’da tamamlanmış olan arena, Erbe ve Signori Meydanları, Dükler Sarayı, Dante Meydanı, Scaligeri Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Ardından İtalya'nın ve Avrupa'nın en büyük göllerinden Garda Gölü'nün kıyısında muhteşem doğası ve kale içi ile Sirmione Kasabası gezisi. Gezimizin ardından akşam yemeği sonrası konaklama Lido di Jesolo’daki otelimizde.

7.Day

Lido di Jesolo broken heart Milano broken heart Como Gölü broken heart Lido di Jesolo

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Milano ve Como Gölü turu için hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat 20 dakikalık bir yolculuktan sonra panoramik şehir turumuzda Vittorio Emanuelle Galerisi, Avrupa'nın 3. büyük gotik katedrali olan Doumo Kilisesi ve Meydanı, La Scala Operası ve 13. yüzyıldan kalma Sforzesco Kalesi dışarıdan ziyaret edildikten sonra Milano’dan yalnızca 45 dakika mesafede bulunan, Alpler’in eteklerine sıkışmış sakin ince ve uzun bir göl olan Como Gölü’ne hareket ediyoruz. Hem yukarısında Alpler’in hem de aşağısında varlıklı ve şirin Como Kasabası’nın güzel manzaralarına sahip Como'da, Piazza Cavour ve 14. yüzyıldan kalma Duoma göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Como’dan ayrılıp Venedik’teki otelimize dönüyoruz. Gezimizin ardından akşam yemeği sonrası konaklama Lido di Jesolo’daki otelimizde.

8.Day

Lido di Jesolo broken heart Ljubljana broken heart Belgrad

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Sırbistan’ın başkenti, eski Yugoslavya’nın ve önemli Osmanlı eserlerinin bulunduğu Belgrad’a hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda bulunan Slovenya’nın başkenti Ljubljana şehrini kısa bir panoramik turla geçtikten sonra Belgrad’a varışın ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde.

9.Day

Belgrad broken heart Sofya broken heart Edirne broken heart İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Sofya’ya hareket ediyoruz. Varış sonrası panoramik Sofya şehir turumuzda Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali, Milli Kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji Müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi dışarıdan göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından ardından İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Sınır kapısını geçtikten sonra Edirne’de vereceğimiz molanın ardından İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Not: Bu tura katılan misafirlerimiz 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde oy kullanabilirler.

 • 7 gece 4 yıldız kalitesindeki yarı merkezi otellerde konaklama ve şehir vergileri (Belgrad: B Hotel vb., Venedik: Hotel Brioni Mare vb.)
 • Lüks otobüs ile programda adı geçen tüm transferler
 • 8 kahvaltı, 8 akşam yemeği (sebze ve balık ağırlıklı)
 • Belgrad, Venedik, Floransa, Pisa, Verona, Garda Gölü, Sirmione, Milano, Como Gölü, Ljubljana ve Sofya şehir turları
 • Tur boyunca Türkçe rehberlik hizmeti
 • Venedik Gondol Turu
 • Venedik Adası'na gidiş-dönüş tekne ücreti (vaporetto)
 • Seyahat sigortası
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV.
 • Schengen vizesi ve hizmet bedeli: kişi başı 735TL vize başvuru merkezine ödenen ücret + (istenirse) pasaport kargo ücreti + (istenirse) 35EUR vize danışmanlık hizmet bedeli (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
 • Diğer şehirlerden İstanbul'a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan su ve kapalı içecekler
 • 150TL yurt dışı çıkış harcı
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

Print The Page Content
Save as PDF