RegisterRemind My Password
Sign in
Reservation
Please chose adult.
Tükendi

İspanya Endülüs Turu | Marbella, Sevilla, Cordoba, Granada, Ronda, Malaga

( Gerçekleşti )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların cami ve mescid gibi mekanlarda toplu olarak eda edilmesi gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Mümkün olmadığı durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanılmaktadır.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • Tüm turlarımızda seyahat belgenizin (pasaport vb.) en az 6 ay (tur dönüş tarihinden itibaren) geçerlilik süresi olması gerekmektedir.
* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
08503046626
 
bilgi@huzurluseyahat.com

İspanya Endülüs Turu

Marbella - Sevilla (İşbiliyye) - Cordoba (Kurtuba) - Granada (Gırnata) - Ronda - Malaga

1.Day

İstanbul kiss Malaga broken heart Marbella broken heart Sevilla (İşbiliyye)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu "HUZURLU SEYAHAT - Atlas Global" bankosunda saat 00:01’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerini müteakip Atlas Global Havayolları ile 02:30'da Malaga’ya uçuş. Varış: 05:40. Rehberimiz tarafından karşılanmayı müteakip Marbella'ya hareket ediyoruz (50 km). Varışta kısa bir şehir turu sonrası Puerto Banus'ta (Banus Limanı) serbest zaman. İspanya’nın en meşhur limanı olan Puerto Banus, dünyanın en lüks yatlarının demirlediği bir yer. Bu sebeple her an bir Hollywood ünlüsüyle ya da kraliyet ailesinin bir üyesiyle karşılaşma ihtimaliniz bulunuyor. Gucci, Dior ve Dolce & Gabbana gibi pahalı markaların en özel ürünleri, ilk olarak yine bu bölgede satışa sunuluyor. Serbest zaman sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Sevilla'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışta akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* MA Sevilla Congresos Hotel vb.

 

Not: Bugünkü sabah kahvaltısı uçakta verilecek aperitif ikram ile yapılacak olup ayrıca bir kahvaltı organizasyonu bulunmamaktadır.

2.Day

Sevilla (İşbiliyye) broken heart

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Sevilla (İşbiliyye) şehir turumuzda; Plaza de Espana (İspanya Meydanı), Maria Luisa ParkıGuadalkivir Nehri, Toro del Oro (Altın Kule)Santa Cruz Mahallesi, Hıristiyan kralların Müslüman ustalara İslam Sanatı kullanılarak yaptırdığı Alkazar Sarayı (giriş ücreti dahil), İşbiliyye Ulu Camisi iken yıkılıp yerine kilise yapılarak İspanya'nın en büyük katedrali haline gelen Sevilla Katedrali (dışarıdan) ve caminin minaresi iken çan kulesi yapılan Hiralda (dışarıdan) görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4* MA Sevilla Congresos Hotel vb.

3.Day

Sevilla (İşbiliyye) broken heart Cordoba (Kurtuba) broken heart Granada (Gırnata)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Cordoba (Kurtuba)’ya hareket ediyoruz (130 km). İslam Mimarisi'nin ana eserlerinden olan yapımına 785’te başlanıp 987 yılında tamamlanan, ancak Endülüs'ün düşmesinden sonra bir bölümü katedrale çevrilen ama hala ihtişamını koruyan Kurtuba Ulu Camisi’ni geziyoruz. Ardından Cordoba sokaklarında yapacağımız panoramik şehir turu ve serbest zaman sonrası Granada (Gırnata)’ya hareket ediyoruz (230 km). Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4* MA Princesa Ana Hotel vb.

4.Day

Granada (Gırnata) broken heart

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Nasiri Sultanları'nın her yeri sanat ve tarih kokan Elhamra Sarayı ve Cennet-ül Arif Bahçeleri'ni içimiz burkularak geziyoruz. Ardından Albayzin gezisi ve Albayzin Tepesi'nden Elhamra Sarayı'nın güzelliklerini seyri müteakip; serbest zaman sonrası, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  4* MA Princesa Ana Hotel vb.

5.Day

Granada (Gırnata) broken heart Ronda broken heart Malaga kiss İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Ronda'ya hareket ediyoruz (180 km). Coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından biri olan ve ilk boğa güreşlerinin başlatıldığı kayaların üzerine kurulmuş olan Ronda'da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası, Paseo de Parque (Park Caddesi)Plaze de la MercedCervantes Tiyatorosu ve Alcazaba dışarıdan göreceğimiz yerler arasındadır. Muhteşem manzaralar eşliğinde fotoğraf çekme şansını yakalayacaksınız. Ronda hem etkiliyor, hem de büyülüyor. Ronda gezimiz sonrası Malaga'ya doğru yola çıkıyoruz (105 km). Varışta kısa bir şehir turu ve serbest zaman sonrası Malaga Havalimanı'na doğru yola çıkıyoruz. Check-in işlemlerini müteakip, Atlas Global Hava Yolları’nın 23:30 seferi ile İstanbul'a uçuş. Varış 04:20 (Ertesi Gün).

 

Not: Bugün uçakta verilecek aperitif ikram dışında bir akşam yemeği organizasyonu bulunmamaktadır.

 • Atlas Global Havayolları ile İstanbul / Malaga / İstanbul gidiş-dönüş charter ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri,
 • 4 gece 4* otellerde konaklama,
 • 4 açık büfe sabah kahvaltısı ve 4 akşam yemeği (Otellerde yeterli sayıda misafir olmadığı taktirde set menü olarak verilir),
 • Alkazar Sarayı, Kurtuba (Cordoba) Ulu Camisi, Elhamra Sarayı ve Cennet-ül Arif Bahçeleri giriş ücretleri,
 • Programda adı geçen tüm transferler,
 • Türkçe rehberlik hizmeti,
 • Seyahat sigortası,
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV.
 • Schengen vizesi ve hizmet bedeli:kişi başı 106USD vize başvuru merkezine ödenen ücret + 5TL SMS bedeli +(istenirse) pasaport kargo ücreti + (istenirse) 35EUR Vize danışmanlık hizmet bedeli (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
 • Diğer şehirlerden İstanbul'a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan su ve kapalı içecekler
 • 150TL yurt dışı çıkış harcı
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

Print The Page Content
Save as PDF