RegisterRemind My Password
Sign in
Reservation
Please chose adult.
Tükendi

Gürcistan & Azerbaycan Turu

( )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • Tüm turlarımızda seyahat belgenizin (pasaport vb.) en az 6 ay (tur dönüş tarihinden itibaren) geçerlilik süresi olması gerekmektedir.
 • Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
 • Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
 • Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.
 • Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.
* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
08503046626
 
bilgi@huzurluseyahat.com

GÜRCİSTAN - AZERBAYCAN TURU

Tiflis - Gence - Şeki - Şamahı - Bakü

1.Day

İstanbul kiss Tiflis

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu "HUZURLU SEYAHAT - THY" bankosunda 04:15’de buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemlerini müteakip THY’nin TK378 seferi ile 06:25’de Tiflis’e hareket ediyoruz (2 saat 20 dk). Varış: 09:45. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tiflis şehir turumuza başlıyoruz. İberia Krallığı döneminde Tiflis’in isim babası olan Kral Vahtang Gogasali tarafından 5. yy’da Kura nehrinin iki yakasında kurulan her yanı tarih kokan, mimari eserler ve anıtlarla dolu başkent Tiflis panoramik şehir turumuzda Sameba Kilisesi, Mtatsminda Kilisesi, Metekhi Kilisesi, Sioni Katedrali, Trinity Katedralleri, eski Tiflis sokakları, Osmanlı Hamamı ve Osmanlı Camisi, Rustaveli Bulvarı, Barış Köprüsü, Nari Kalesi ve Gürcistan’ın Anası, Vernisaj Pazarı panoramik olarak dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Yoğun geçen günümüzün sonuna doğru otelimize yerleşip bir süre dinleniyoruz. Şehri ışıklar içinde görebileceğimiz özgürlük meydanı gezisinin ardından yine Kura nehri kıyısında kurulu nezih Gürcü restoranında canlı müzik ve Gürcü halk oyunlarının gösterileri eşliğinde alacağımız akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Astoria Hotel vb.

2.Day

Tiflis broken heart Gence broken heart Şeki

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Azerbaycan’a geçmek üzere Kırmızı Köprü Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Azerbaycan’ın Gence iline doğru yola çıkıyoruz. Varışımızda Kale Kapısı, Orta Çağ şair ve düşünürü Nizami Ganjavi Kabri, Şah Abbas Mescidi, medrese, kervansaray, Cevad Han Kabri, Çökek Ortaçağ Hamamı, Sardar Baghi Parkı, Alexander Nevski Ortodoks Kilisesi, Agvan Kilisesi, İmamzade Kompleksi, Eski Pazar ve Alman evleri dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Saat 16:00 civarı hareket ile, yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası tarihi Şeki iline varıyoruz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Marxal Hotel vb.

3.Day

Şeki broken heart Şamahı broken heart Bakü

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Şeki turumuzda Şehir Surları, Kervansaraylar, Şeki Khan Sarayı, Azerbaycan’ın tek hafızlık eğitimi yapan Kur’an kursunun da içinde bulunduğu Cuma Camisi dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından meşhur Şeki ipeği ve Şeki tatlıları alışverişi için serbest zaman sonrası başkent Bakü’ye doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde Azerbaycan’da inşa edilen ilk mescid olan Shamahi Camisini ziyaret sonrası yaklaşık 2 saatlik yolculuk ardından otelimize yerleşiyoruz. Azeri kültürünü yakından tanıyacağımız, canlı müzik eşliğinde Şirvanşah Müze Restoranı’nda alacağımız akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Gafgaz Baku City Hotel vb.

4.Day

Bakü kiss İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Bakü şehir turumuzda; 1918’de Azerilere yardıma giden Murat Paşa ile orada şehit olan Türk askerlerimiz anısına yapılan Türk Şehitlik Anıtı, yine 1993 yılında Bakü’yü işgal eden Ruslar tarafından katledilen Azerilerin de defnedildiği Şehitler Hiyabanı ve Türkiye’nin yaptırmış olduğu cami, Dağüstü Parkı, Bayrak Meydanı, Bakü eski şehir sokakları, Şehir Surları, Şirvanşahlar Sarayı (14-15. yy.), Kervansaray, Kız Kulesi (UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde), Ateşgâh Mabedi (17. yy.), Yanardağ dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Bakü gezimizin ardından Han Restoran’da alacağımız erken akşam yemeği sonrası dönüş yolculuğumuz için saat 19:30’da havalimanına hareket ediyoruz. THY’nin TK335 seferi ile 22:05’de İstanbul’a uçuyoruz (3 saat 10 dk.). Varış: 00:15 (Ertesi Gün).

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul / Tiflis - Bakü / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri,
 • 3 gece 4* kalitesinde otellerde konaklama,
 • Açık büfe sabah kahvaltıları otelde ve set-menü akşam yemekleri restoranlarda,
 • Bakü’de Kız Kulesi, Şirvanşahlar Sarayı, Ateşgâh Mabedi, Yanardağ ve Gala Köyü giriş ücretleri,
 • Programda adı geçen tüm transferler,
 • Türkçe rehberlik hizmeti,
 • Seyahat sigortası,
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV.
 • Azerbaycan e-vize işlemleri ve hizmet bedeli (30$),
 • Diğer şehirlerden İstanbul'a iç hat bağlantı uçuşu ücreti,
 • Yemeklerde alınan su ve kapalı içecekler,
 • 150₺ yurt dışı çıkış harcı,
 • Program dışı talep edilecek turlar,
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş,
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet.

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

Print The Page Content
Save as PDF