RegisterRemind My Password
Sign in
Reservation
Please chose adult.
Tükendi

Büyük İtalya & İsviçre Turu 2 | Napoli, Roma, Floransa, Pisa, Venedik, Sirmione, Como, Lugano, Milan

( )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
BİTİSV17KAS22G5 - Büyük İtalya & İsviçre Turu 2 | Napoli, Roma, Floransa, Pisa, Venedik, Sirmione, Como, Lugano, Milan
Departure
Return
Duration: 5 Nights / 6 Day

Roma, Floransa, Pisa, Venedik

Yetişkin Fiyatları
Double Per Person
:
Triple Per Person
:
Dört Kişilik Odada Kişi Başı
:
Single Per Person
:
Çocuk Fiyatları
0 - 2 Age
:
2 - 6 Age
:
6 - 12 Age
:
* 0 - 2 age child price is no bed.
 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür.
 • Tüm turlarımızda seyahat belgenizin (pasaport vb.) en az 6 ay (tur dönüş tarihinden itibaren) geçerlilik süresi olması gerekmektedir.
 • Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
 • Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
 • Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.
 • Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.
* There is a discount of up to %0 on this tour.
BİTİSV17KAS22G5 - Büyük İtalya & İsviçre Turu 2 | Napoli, Roma, Floransa, Pisa, Venedik, Sirmione, Como, Lugano, Milan
Departure
Return
Duration: 5 Nights / 6 Day

Roma, Floransa, Pisa, Venedik

Yetişkin Fiyatları
Double Per Person
:
Triple Per Person
:
Dört Kişilik Odada Kişi Başı
:
Single Per Person
:
Çocuk Fiyatları
0 - 2 Age
:
2 - 6 Age
:
6 - 12 Age
:
* 0 - 2 age child price is no bed.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
08503046626
 
bilgi@huzurluseyahat.com

BÜYÜK İTALYA & İSVİÇRE TURU

Napoli – Roma – Floransa – Pisa – St. Gimignano – Venedik – Sirmione – Lugano - Milano

1.Day17 November Thursday

İstanbul kiss Napoli  broken heart Roma

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu "THY - HUZURLU SEYAHAT" bankosunda 04.30’da buluşuyoruz. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası THY'nin TK1879 seferi ile 07.30’da Napoli'ye uçuyoruz. Varış: 08.50. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Pompei Antik Kenti'nehareket ediyoruz. M.S. 79'da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde bulunan taşlaşmış insanlar ile ün salmış olan bu şehirde kaldırımlar, evler, yaya geçitleri, hamamlar ve tapınakları göreceğiz. Alışveriş için serbest zamanın ardından Roma'ya hareket ediyoruz (225 km). Dünya tarihinin ve İtalya'nın başkenti olan bu güzel şehirdeki turumuz esnasında Roma'nın kudret simgesi Kolezyum Amfi Tiyatrosu(dışarıdan), Venedik Meydanı (Piazza  Venezia), Cumhuriyet Meydanı (Piazza Republica) görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* La Giocca Hotel, 4* Ardeatina Rome Hotel vb.

2.Day18 November Friday

Roma broken heart Castel Gandolfo broken heart Roma

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Castel Gandolfo'da Papa'nın Yazlık Sarayı'nı, muhteşem ortaçağ mimarisini ve göl manzarasını görme imkanı bulacaksınız. Ardından Roma Şaheserleri turumuzda Venedik Meydanı (Piazza Venezia), ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol Merdivenleriİspanyol Meydanı (Piazza Spagna), Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi), Pantheon Tapınağı, heykel ve çeşmeleriyle ünlü meşhur Navona Meydanı, Vatikan'da dünyanın en büyük katedrali olan San Pietro Katedrali ve San Pietro Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde.

3.Day19 November Saturday

Roma broken heart Floransa  broken heart St. Gimignano broken heart Pisa broken heart Montecatini

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Lazio Bölgesi'nden ayrılıp Orta İtalya'da bulunan Toskana Bölgesi'nde Rönesans'ın şehri olan Floransa'ya doğru yola çıkıyoruz (275 km). Varışta yapılacak şehir turumuzda; Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Uffizi Sarayı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Signoria Meydanı ve Rönesans dönemi heykelleri göreceğimiz heybetli yapılar arasındadır. Ardından St. Gimignano'ya hareket ediyoruz (60 km). San Gimignano 12. ve 13. yüzyıllarda yapılmış olan kuleleri ile Orta Çağ’ın Manhattan’ı olarak adlandırılmaktadır. Etrafı surlarla çevrili ve çok iyi korunmuş olan bu şehri gezerken kendinizi Orta Çağ gezgini gibi hissedeceksiniz. St. Gimignano gezimizin ardından Pisa’ya hareket ediyoruz (80 km). Pisa’da şehrin gücünün ve zenginliğinin sembolü olarak yapılan Pisa Kulesi’nin yanı sıra Pisa Katedrali, Avrupa'nın en görkemli vaftizhanesini ve Mucizeler Meydanı gördükten sonra Montecatini’ye hareket ediyoruz (45 km). Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Ariston Hotel, 4* Grand Hotel Tettuccio vb.

4.Day20 November Sunday

Montecatini broken heart Venedik heart Venedik Adası heart Venedik (Mestre / Treviso)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından su ile hemhal olmuş İtalya’nın ünlü şehri olan Venedik'e hareket ediyoruz (285 km). Varışın ardından yapılacak olan şehir turunda San Marco Meydanı ve KilisesiTövbe KöprüsüRialto KöprüsüDükler SarayıÇan ve Saat KulesiGiorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuzun akabinde Venedik`in sembolü olan kanallar arasında Gondol Turu sonrası Venedik Adası’ndan ayrılıyoruz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Smart Holiday Mestre Hotel4* Maggior Consiglio Treviso Hotel, 4* Best Western Mestre Hotel vb.

5.Day21 November Monday

Venedik (Mestre / Treviso) broken heart Sirmione Kasabası broken heart Como broken heart Lugano (İsviçre) broken heart Milano

Otelde alacağımız kahvaltının ardından İtalya’nın en büyük gölü olma özelliğine sahip Garda Gölü'nün kenarında kurulmuş olan Sirmione Kasabası'na hareket ediyoruz (150 km). Kasaba girişinde bizleri Scaligero Kalesi karşılıyor. Kasabada serbest zamanda harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Ardından İtalya’nın en ünlü gölü olan Como Gölü'ne hareket ediyoruz (175 km).Alplerin eteklerine sıkışmış sakin ince ve uzun bir göl olan Como Gölü buzul erozyonları sonucunda şekillenmiştir. Como Gölü'nde yapacağımız tekne turunun ardından rotamızı Alpler'in eteklerinde bulunan İsviçre’nin en şık ve varlıklı göl kasabalarından bir tanesi olan Lugano'ya çeviriyoruz (30 km). Lugano Gölü'nü panoramik olarak gördükten sonra çikolata alışverişi ve fotoğraf çekimi için serbest zamanın ardından Milano’ya hareket ediyoruz (85 km). Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* The Hub Hotel, 4* AS Hotel dei Giovi vb.

6.Day22 November Tuesday

Milano kiss İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından İtalya'nın en büyük şehri Milano'da Duomo Katedrali, Fortezza Kalesi, ortaçağın en büyük alışveriş merkezi La Galeria'yı görüyoruz. Ayrıca moda ve sanatın başkenti Milano'nun birbirinden ünlü mağazalarına ev sahipliği yapan bu şehrin dünyaca ünlü cadde ve sokaklarında gezme imkanı bulacaksınız. Gezimizin ardından Milano Havalimanı'na hareket ediyoruz. THY'nin TK1876 seferi ile 19.40’ta İstanbul'a uçuyoruz, varış: 23.40.

 • THY ile İstanbul / Napoli - Milano / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • 5 gece 4* kalitesinde otellerde konaklama
 • 5 kahvaltı ve 5 akşam yemeği
 • Pompei Antik Kenti giriş ücreti
 • Venedik Gondol Turu
 • Venedik Adası'na gidiş-dönüş tekne ücreti
 • Como Gölü tekne turu
 • Programda adı geçen tüm transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV
 • Schengen vizesi ve hizmet bedeli (150€) + ihtiyaç halinde premium başvuru ücreti + SMS bedeli + kargo ücreti (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
 • Diğer şehirlerden İstanbul'a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
 • Öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınan kapalı su ve kapalı içecekler
 • İlk gün kahvaltı, son gün akşam yemeği
 • 150TL yurt dışı çıkış harcı
 • PCR test ücretleri ve pandemi sebebiyle sonradan doğabilecek harici masraflar
  Bu tur için herhangi bir PCR testi veya aşı şartı bulunmamaktadır.
  Şu anki giriş koşulları ile seyahat tarihindeki giriş koşulları farklılık gösterebilir. Güncel durum ile ilgili tur öncesinde acentemiz tarafından bilgilendirileceksiniz.
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

Print The Page Content
Save as PDF