RegisterRemind My Password
Sign in
Reservation
Please chose adult.
Tükendi

Büyük İspanya Turu | Madrid, Barselona, Toledo, Valencia, Granada, Cordoba, Sevilla, Alicante

( )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
 • Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.
 • Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
 • Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.
 • Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.
 • Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.
 • 3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür, açılır-kapanır yatak veya kanepe olabilir.
 • Tüm turlarımızda seyahat belgenizin (pasaport vb.) en az 6 ay (tur dönüş tarihinden itibaren) geçerlilik süresi olması gerekmektedir.
 • Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
 • Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
 • Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.
 • Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.
 • Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.
 • Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.
* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
08503046626
 
bilgi@huzurluseyahat.com

 

BU TURUMUZDA AŞI ŞARTI VARDIR.

Karşı ülke sadece tam aşılanmış kişileri ülkeye kabul etmektedir. Tam aşılanmış olmak için 2. doz aşınızın üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir.

 

Büyük İspanya Turu

Madrid – Toledo – Cordoba – Sevilla – Granada – Valencia – Alicante – Barselona

1.Day

İstanbul kiss Madrid

İstanbul Yeni Havalimanı Giden Yolcu Salonu THY bankosunda 05.00'te buluşuyoruz. Türk Hava Yolları'nın TK1857 sefer sayılı 08.20 uçuşu ile Madrid'e uçuyoruz, varış: 10.50. 3,5 milyon nüfuslu Avrupa’nın en kalabalık başkentlerinden Madrid'de yapacağımız şehir turumuzda; Boğa Güreşi Arenası, Alcala Kapısı, Bağımsızlık Meydanı, Gran Via Caddesi, Puerto Del Sol, Sibeles Anıtı, Paseo de la Castellana Caddesi, Santiago Bernabeu Stadyumu, Don Kişot ile Sanço Panço’nun heykellerinin yer aldığı Plaza de Espana(İspanya Meydanı), Plaza Mayor ve Kraliyet Sarayı görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* AC Aracava Hotel, 4* Rafael Hoteles Atocha, Hotel Praga vb.

2.Day

Madrid broken heart Toledo broken heart Cordoba

Otelde alacağımız kahvaltının ardından UNESCO tarafından 1987'den beri tamamı açık hava müzesi kabul edilen Toledo'ya doğru yola çıkıyoruz (70 km). Bir tepenin üstüne kurulu olan, etrafını çevreleyen Tajo Nehri sayesinde adeta bir ada gibi görünen Toledo şehri, 1492 senesine kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanları bir arada barış içinde barındırmış ve 16. yy. mimari değerlerini çok iyi korumuştur. Toledo şehir turumuzda; Toledo Katedrali, San Martin Köprüsü, kılıç atölyesi ve tarihi dar sokaklar göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin ardından Cordoba'ya (Kurtuba) doğru yola çıkıyoruz (350 km). Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Exe Ciudad de Cordoba Hotel, 4* Exe Las Adelfas Hotel, 4* Hesperia Hotel vb.

3.Day

Cordoba broken heart Sevilla broken heart Granada

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Cordoba şehir turumuzda Guadalkivir Nehri, Tarihi Roma Köprüsü, Tarihi Roma Kapısı, İslam Mimarisi'nin ana eserlerinden olan yapımına 785’te başlanıp 987 yılında tamamlanan, ancak Endülüs'ün düşmesinden sonra bir bölümü katedrale çevrilen ama hala ihtişamını koruyan Kurtuba Ulu Camisi, dar ve rengarenk çiçekli Cordoba Sokakları, eski han ve evler, İspanyolca'da gözlük kelimesinin adından türediği göz hekimi Muhammed El Gafiki'nin Heykeli görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından Sevilla’ya (İşbiliyye) doğru yola çıkıyoruz (140 km). Varışta yapılacak Sevilla (İşbiliyye) şehir turumuzda; Guadalkivir Nehri, Hint Arşivleri Binası, Türkiye Cumhuriyeti Sevilla Fahri Konsolosluğu, Alkazar Sarayı, İşbiliyye Ulu Camisi iken yıkılarak yerine kilise yapılarak İspanya'nın en büyük katedrali haline gelen Sevilla Katedrali ve caminin minaresi iken çan kulesi yapılan Hiralda, eski Sevilla olarak adlandırılan Santa Cruz Mahallesi'nin dar sokakları, Sevilla Üniversitesi'nin merkez kampüsü olarak kullanılan eski tütün fabrikası, Plaza de Espana (İspanya Meydanı), Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından Granada'ya doğru yola çıkıyoruz (250 km). Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Sercotel Gran Hotel La Luna vb.

4.Day

Granada broken heart Alicante

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Nasiri Sultanları'nın her yeri sanat ve tarih kokan Elhamra Sarayı ve Cennet-ül Arif Bahçeleri'ni içimiz burkularak geziyoruz. Sonrasında eski Müslüman mahallesi olan Albayzin'de San Nicolas Tepesi'nden Elhamra Sarayı'nın güzelliklerinin seyrini müteakip tepenin hemen yanında bulunan 2003 yılında açılışı yapılmış olan Granada Ulu Camisi'ni (Mezquita Mayor De Granada) (açıksa) ziyaret edip; dar beyaz Albayzin sokaklarından yürüyerek şehir merkezine iniyoruz. Yürüyüşümüz sırasında Caldereria Nueva (Fas Çarşısı) Takva Mescidi, Gran Via Caddesi, Isabel de Catholica Meydanı, Granada Ulu Camisi iken 1492 yılında şehrin düşmesinden sonra caminin yerine yapılan Granada Katedrali ve Bib-Rambla Meydanı, görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından Alicante'ye doğru yola çıkıyoruz (350 km). Yunan, Romalı, Müslüman ve Hiristiyan kolonilerinin zengin tarihine sahip, İspanya’nın en eski ve önemli liman şehirlerinden olan Alicante’ye varış sonrası yapılacak panoramik şehir turunda Belediye Binası ve Katedral görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Eurostars Lucentum Hotel, 4* Sercotel Bonalba Hotel vb.

5.Day

Alicante  broken heart Valencia broken heart Barselona

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Valencia’ya (Belensiye) hareket ediyoruz (170 km). Valencia, İspanya'nın nüfus bakımından 3. büyük şehri olmakla birlikte en büyük limanına sahiptir. Eski ve yeniyi buluşturan bu şehirde hem eski yapılar hem de modern binalar bir arada bulunmaktadır. Valencia şehir turumuzda Belediye Sarayı, Gotik Katedral, Arena, Micalet Çan Kulesi, Tarihi Pazar Mercado Central ve Eski İpek Borsası görülecek yer arasındadır. Valencia gezimizin ardından Barselona'ya doğru yola çıkıyoruz (350 km). Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Sercotel Ciutat de Montcada Hotel, 4* AC Sant Cugat Hotel, 4* Medinaceli Hotel vb.

6.Day

Barselona kiss İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından İspanya'nın en büyük 2. şehri ve Katalonya Bölgesi’nin başkenti Barselona’da yapacağımız şehir turumuzda; Montjuic Tepesi, Barselona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli (Colon Meydanı), La Sagrada Familia Bazilikası, İspanya ve Catalunya Meydanları, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla Caddesi ve Port Olimpic vakit yettiğince görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından saat 15.00’te Barselona Havalimanı’na hareket ediyoruz. Check-in ve pasaport işlemlerini müteakip THY’nin TK1856 sefer sayılı 18.15 uçuşu ile İstanbul’a uçuyoruz, varış: 23.55.

 • THY ile İstanbul / Madrid – Barselona / İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • 5 gece 4* kalitesinde otellerde konaklama
 • 5 kahvaltı ve 5 akşam yemeği
 • Kurtuba (Cordoba) Ulu Camisi, Elhamra Sarayı ve Cennet-ül Arif Bahçeleri giriş ücretleri (El Hamra Sarayı biletleri müsaitliğe bağlıdır)
 • Programda adı geçen tüm transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Lokal rehberlik hizmeti
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV
 • Öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınacak kapalı su ve içecekler
 • Pandemi sebebiyle sonradan doğabilecek harici masraflar
 • Dahil olan hizmetlerde belirtilmeyen giriş ücretleri
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Seyahat sigortası
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü giriş ücreti ve hizmet

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

Print The Page Content
Save as PDF